Na 32 jaar Viola gaat G-voetbal naar Chaam.

Ondanks een lange zoektocht is het helaas niet gelukt om voor ons G-team een trainer en leider binnen Viola te vinden. Na 32 Jaar komt er dus een einde aan G-voetbal onder de paraplu van Viola.
Gelukkig hebben onze spelers onderdak gevonden bij het samenwerkingsverband Chaam-Gilze, waar een begeleidings-team van 8 personen ze van harte welkom heet.
Bestuur en TC vinden het jammer dat het niet gelukt is het G- voetbal binnenshuis te houden, maar zijn blij dat het voortbestaan van G-voetbal in de regio gewaarborgd is. Wij wensen onze spelers en alle andere spelers en betrokkenen veel plezier bij het uitoefenen van deze geweldige sport. Als Viola blijven we betrokken en zullen onze spelers volgen bij de buren.
Wie weet lukt het in de toekomst weer een eigen team met begeleiding te formeren.

Bestuur V.V. Viola