Teamindeling jeugdafdeling Viola, seizoen 2020-2021

Beste ouders, verzorgers, jeugdspelers,

We hebben dit bijzondere voetbaljaar helaas af moeten sluiten. Geen trainingen en wedstrijden meer en geen afsluitend Viola-weekend: heel jammer! Maar we houden goede moed dat we in augustus weer met nieuwe energie samen kunnen starten!

Hierbij treffen jullie de nieuwe teamindeling aan van de verschillende jeugdteams voor volgend seizoen door op deze link te klikken. Deze teams zijn samengesteld na zorgvuldige afweging door de Jeugdcommissie. De teamsamenstellingen zijn voorlopig; door aanmeldingen of ander oorzaken kunnen de teams nog aangepast worden. De indeling van de JO7-teams zullen, in verband met nieuwe aanmeldingen, in augustus bekend worden gemaakt. Als u nog vragen heeft over de teamindeling (of interesse heeft om de jeugdafdeling als leider of trainer te ondersteunen!), dan kunt u ons mailen: jeugdtc@vvviola.nl

Zodra er meer bekend is over trainingstijden, aanvang trainingen en de seizoensopening ontvangt u daarover bericht.

Allemaal alvast een fijne vakantie en graag tot volgend seizoen!

Jeugdbestuur en Jeugd-TC vv Viola