Afgelasting “Viola Weekend”

Door de ontwikkelingen rondom het Corona-virus zijn de wereld en ons dagelijks leven in korte tijd compleet veranderd. Dit heeft allerlei onverwachte en ingrijpende consequenties.

En hoewel voetbal slecht een bijzaak is geldt ook voor Viola dat nagenoeg alles anders is dan normaal. Wij hebben daardoor een moeilijke beslissing moeten nemen.
Wij zien geen andere mogelijkheid dan het “Viola-weekend” op 5-6 en 7 juni a.s. te moeten afgelasten.

Dit betreft zowel alle jeugdactiviteiten als ook het buurt-voetbaltoernooi. Wij beseffen dat dit voor velen van jullie een teleurstelling is, maar gezien de omstandigheden is dit ons inziens de enige juiste beslissing.

Wel zijn we verheugd te melden dat het buurt-voetbaltoernooi inmiddels is verzet naar zondag 23 augustus a.s.

Mochten we de mogelijkheid zien om de jeugdactiviteiten later dit jaar (of iets soortgelijks) te organiseren, dan houden we jullie daar uiteraard van op de hoogte. Houdt onze website en Facebookpagina in de gaten.

We rekenen op jullie begrip.

Bestuur V.V. Viola