Viola 2 is zondag 27 mei kampioen geworden. Riel 2 werd met een 4-1 nederlaag terug naar huis gestuurd. Hierdoor is Viola met nog één speelronde te gaan niet meer te achterhalen voor de concurrentie.

Onder broeierige omstandigheden liep Viola in de eerste helft uit naar een 2-0 voorsprong. Na rust bracht Riel even de spanning terug, maar hierna nam Viola het heft weer in handen wat resulteerde in een 4-1 zege. Het goede seizoen van Viola 2 kreeg hierna een even zo goed vervolg met een geweldig kampioensfeest wat tot in de late uurtjes duurde. Via deze weg willen we alle supporters, medewerkers en vrijwilligers bedanken voor het mooie seizoen. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Ad en Toos van onze trotse sponsor Café Zaal Welkom. We hopen jullie allemaal volgend seizoen weer terug te zien, als we na een jaar afwezigheid weer gaan voetballen in de 3e klasse.

Foto: Andy Kleiren